O nás

„Jsme specialisté na zbraně. Discret. Vaše legálně držená zbraň.“

Dovolte nám představit vám Discret Guns, dynamickou firmu s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi na poli zbraní a taktického vybavení. Jako jedna z divizí uznávané společnosti Discret, která působí na českém trhu již 30 let, jsme se specializovali na poskytování výhradního zastoupení prodeje renomované turecké značky zbraní, Antares.

0 +

prodávaných zbraní

značky Antares

0 +

let zkušeností

na českém trhu

0 +

divizí společnosti

prodej / bezpečnost / poradenství

Discret Guns

Působíme na českém trhu již 30 let

Discret Guns je produktem kvalitních zkušeností, které firma DiscretSecurity s.r.o. nasbírala během tří desetiletí působení na trhu. Jsme pyšní na naši dlouhodobou účast na tomto poli a naši schopnost neustále se přizpůsobovat novým trendům a technologiím. Naše historie nám umožňuje lépe rozumět potřebám a očekáváním našich zákazníků.

Discret Guns

Exkluzivní Zastoupení Antares

Jsme hrdí, že jsme získali výhradní zastoupení prodeje zbraní od renomované turecké značky Antares. Tato spolupráce nám umožňuje přinášet našim zákazníkům prvotřídní produkty, které spojují kvalitu, spolehlivost a inovace. Značka Antares je symbolem excelence ve vývoji a výrobě zbraní, a my jsme hrdí, že můžeme tuto kvalitu přinášet na český trh.

Discret Guns

Jsme specialisté na taktické zbraně

V Discret Guns jsme specialisté na taktické zbraně. Naše odbornost spočívá v tom, že jsme schopni poradit našim zákazníkům při výběru zbraní, které nejlépe odpovídají jejich potřebám a záměrům. Bez ohledu na to, zda jde o loveckou nebo sportovní činnost, jsme tu, abychom nabídli komplexní řešení a kvalitní produkty. Zaměřujeme se jak na maloobchodní, tak velkoobchodní prodej.

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu zbraní – od loveckých po sportovní. Věříme, že každý náš produkt nese kvalitu a profesionalitu, kterou naši zákazníci očekávají. Bezpečnost a spolehlivost jsou pro nás vždy na prvním místě, a proto pečlivě vybíráme zbraně, které nabízíme, a důkladně je testujeme, abychom zajišťovali bezproblémový provoz a spokojenost našich zákazníků.

Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů. Jsme tu, abychom vám poskytli kvalitní produkty a odborné rady pro váš výběr zbraní.

Vaše spokojenost a důvěra jsou naší nejvyšší prioritou.